KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246429
nr 1424 6429
Linnea Larsson, näckrosor. Signerad, 2020. Olja på duk, 60x60 cm. Oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:40:03
1.500 kr
2.000 kr
2.200 kr